Головна Економіка Пріоритетом в роботі Жовківської податкової інспекції – партнерські відносини з бізнесом

Пріоритетом в роботі Жовківської податкової інспекції – партнерські відносини з бізнесом

209
0

У державній податковій інспекції у Жовківському районі відбулась зустріч  начальника державної податкової інспекції Ольги Леонідівної Ліщинської  та начальника оперативного відділу ДПІ у м. Червонограді  Богдана Ярославовича Шевчука з представниками бізнесу району.

Ольга Леонідівна розповіла про плани на 2014 рік. Зауважила, що всебічно буде сприяти розвитку бізнесу в районі, адже це одне з основних джерел наповнення бюджету, подякувала  присутнім за сумлінну сплату податків,  та закликала працювати в такому напрямку і надалі.

Начальник ДПІ зазначила, що за  час об’єднання податкової та митної служб в єдине Міністерство доходів і зборів  вже впроваджено чимало сучасних електронних сервісів, що відповідають вимогам сьогодення. А спрощення адміністрування податків,  антикорупційні ініціативи та законодавчі зміни, запроваджені Міндоходів, спрямовані на поліпшення спілкування із платниками, підтримку інтересів бізнесу.  Розповіла про проблеми та надбання податкової інспекції, а саме відзначила здобутки спрощеної системи оподаткування, он-лайн сервіс «електронний кабінет платника податків».

Під час  зустрічі керівництво і місцеві підприємці  обговорили концепцію реформи декларування доходів громадян.

Наприкінці зустрічі Богдан Ярославович  запросив присутніх до обговорення проблемних питань у взаємовідносинах між податковою та представниками бізнесу району ,податківці  вислухали всі  пропозиції та зауваження платників податків, відповіли на іхні  запитання , та запропонували зустрічатися частіше.