Головна Економіка Продовження програми Польща-Білорусь-Україна

Продовження програми Польща-Білорусь-Україна

428
0

Днями в малому залі Жовківської районної ради за участі голів Жовківської РДА та районної ради — Надії Щур і Романа Горбаня, голови Сокальської районної ради та спеціаліста інформаційно-юридичного правового відділу Сокальської районної ради — Миколи Паська та Світлани Притулко, а також партнерів зі Республіки Польщі — старости Томашівського повіту Яна Ковальчика, члена правління ради повітової Тадеуша Станібули, директора відділу європейської інтеграції розвитку економіки та промоції старости повітового в Томашові Юзефа Мариніча підписана угода про співпрацю за програмою Польща-Білорусь-Україна.

Як зазначив координатор проекту Олег Бейзик, наша сторона скористалася програмою минулого терміну, який ми вже виграли у 2012 році. Цьогорічнй проект полягає у будівництві та обслуговуванні доріг. Польські партнери мають на меті зробити 10 км автошляху між кордонами. Ми своєю чергою хочемо закупити техніку для обслуговування і часткового ремонту автошляхів комунального значення.

Цей проект передбачає як для нас, так і для Сокальського району 210 тис. євро. Уже в грудні буде відомий результат. Сподіваємось, що ми переможемо. Щоправда, проектів є надзвичайно багато, і конкурс великий.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.