Головна Економіка Програмою енергозбереження на Львівщині уже цього року скористалось більше тисячі сімей

Програмою енергозбереження на Львівщині уже цього року скористалось більше тисячі сімей

142
0

У департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження відбулась робоча нарада з представниками кредитно-фінансових установ – операторами Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Під час наради порушили питання реалізації Програми у 2018 році.

Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник механізм Програми користується значним попитом серед мешканців області та висловив сподівання щодо подальшої успішної її реалізації.

Кредитно-фінансові установи спільно з департаментом напрацювали алгоритм популяризації Програми серед населення області.

Довідково:

Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки передбачено відшкодування з обласного бюджету 5%-15% відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження енергоощадних заходів.

Упродовж січня-травня 2018 року 1347 родин Львівщини скористались Програмою та отримали кредити на загальну суму понад 43 млн. грн. Сума відшкодування з обласного бюджету склала 7,7 млн. грн.

Окрім обласної Програми, жителі Львівщини можуть скористатись районними програмами, які передбачають відшкодування частини відсоткової ставки чи тіла кредиту.