Головна Економіка Приблизно 70% від загальної кількості: суб’єкти господарювання Львівщини надають перевагу ПРРО

Приблизно 70% від загальної кількості: суб’єкти господарювання Львівщини надають перевагу ПРРО

25
0

У Головному управлінні ДПС у Львівській області поінформували про динаміку кількості реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).

Станом на 1 грудня в податковій Львівщини на обліку перебуває 53 957 реєстраторів розрахункових операцій, з них – 36 048 програмних РРО, або 66,8 % від загальної кількості.

За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Львівській області Миколи Никитюка упродовж жовтня – листопада 2023 року кількість програмних реєстраторів розрахункових операцій на Львівщині зросла на 16 %.

Упродовж одинадцяти місяців цього року зареєстрували 4 697 РРО, а також 21 669 програмних РРО.

Довідково:

Програмний реєстратор розрахункових операцій – це програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та/або програмного рішення, що використовується на будь-якому пристрої та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для виконання платіжних операцій.