Головна Економіка Природність та почуття гумору у продавців Львівщини

Природність та почуття гумору у продавців Львівщини

641
0

Всі професії потрібні, всі професії важливі. Однак саме торгівля стоїть на сходинці серед чи ненайзатребуваніших. Важко уявити сучасний світ без магазинів чи ринків. Але, незважаючи на таку популярність, не кожен може працювати у торгівлі. Адже тут треба бути розумним, вміти спілкуватися з людьми, бути справедливим та люб’язним.

Такими особистими якостями можна охарактеризувати продавців невеличкого магазину побутової хімії та косметики «Анна-АМ», зокрема Марію Курій, яка, до того ж, є власницею. Крамниця знаходиться на вул. Запорізькій, 6 у м. Жовкві.Тут не просто продавці, ба навіть менеджери, котрі завжди знаходять спільну мову з людьми, вміють кожному потенційному покупцеві вдало порадити та продати.

Приватний підриємець Марія Курій започаткувала свій маленький бізнес не так давно (магазин працює 3 роки). На початках невеликий асортимент продукції можна було придбати у магазині, проте з часом збільшилась і площа торгового залу, і вибір різних засобів на різні потреби.

У малесенькому «супермаркеті» можна знайти все: від  побутової хімії (українського та закордонного виробництва), декоративної косметики, косметики ручної роботи на натуральній основі, товарів для дітей (підгузники, присипки, дитячі олії, креми, гелі для купання та ін.), до господарських товарів та панчішних виробів, колготів. І ціни там помірні, порівняно з іншими магазинами.

Справжнім позитивом завжди заряджена Марія Курій, який передається усім купцям. А позитивний настрій у продавця виникає тоді, коли робота приносить йому задоволення. А це важливо. Якщо у людини виникають питання стосовно товару, який вона хоче придбати, продавець-менеджер завжди люб’язно розповість про його  властивості і навіть порекомендує дешевший товар, зауваживши, що він якісніший та дієвіший.

Природньо поводяться працівники «Анна-АМ» на своїх робочих місцях, там де це доречно, можуть виявляти почуття гумору. У відвідучавів магазину це викликає прихильність до продавців.

Поширена помилка багатьох продавців у тому, що вони забувають прислухатися до клієнта. Якщо людина бачить байдужість продавця до його питань чи зауважень, вона захоче купити продукт в іншому магазині. Цього не
можна сказати про дівчат-продавців у «Анна-АМ». Вони завжди готові вислухати й дати слушну, а головне практичну пораду й продати якісний товар.

Багато хто стверджує, що з мистецтвом продажу народжуються, однак це не так — цій майстерності можна навчитися. Головне — мати бажання працювати та розвивати в собі згадані вище якості. Але головнйи секрет не в цьому — досягти успіху можна лише у тій діяльності, яку ти любиш.

Зоряна Микитюк.