Головна Економіка Рейтинг Львівщини серед регіонів України за доходами бюджету

Рейтинг Львівщини серед регіонів України за доходами бюджету

33
0

Надходження до бюджету Львівщини станом на 1 червня проаналізували у департаменті фінансів Львівської ОВА.

У черговому рейтингу регіонів України в частині доходів бюджету, Львівщина, як і раніше, третя за обсягом надходжень податків до загального фонду місцевих бюджетів. Очолює рейтинг Київ із 36,7 млрд грн, друга – Дніпропетровщина (20 млрд грн), далі – наша область з 13,2 млрд гривень. Про це повідомляють у департаменті фінансів Львівської ОВА.

Також, у департаменті розповіли, що за динамікою поступлень порівняно з відповідним періодом 2023 року, Львівська область на 1 червня – дев’ята, ми втратили дві позиції порівняно з 1 травня.

Щодо видів надходжень найкращі позиції Львівщини: за динамікою надходжень плати за землю – 4 місце, податку на прибуток підприємств – 6, податку на доходи фізичних осіб – 7.

Близький до середнього рейтинг Львівщини – стосовно темпів зростання надходжень податку на нерухоме майно, плати за надання адмінпослуг, єдиного податку. Водночас, за динамікою акцизного податку, в основному за рахунок зменшення поступлень акцизу з тютюнових виробів Львівська область суттєво поступається, випереджаючи лише Луганську область.