Головна Економіка 78 підприємств із зон бойових дій звернулися з проханням перевести на Львівщину...

78 підприємств із зон бойових дій звернулися з проханням перевести на Львівщину своє виробництво

245
0

31 підприємство перевозять на Львівщину з територій, де ведуться бойові дії. Загалом за дві доби до керівництва Львівської області надійшло 78 запитів на релокацію бізнесу.

Про це під час брифінгу 12 березня повідомив директор департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степан Куйбіда. Він пояснив, що вже проведено ряд переговорів з профільними міністерствами та військовими адміністраціями з інших областей.

«Ми запропонували 276 локацій, де на Львівщині можна розмістити виробництва. Є декілька категорій приміщень: державна, комунальна, приватна власність. Для 31 підприємства, яке вже погодилося на релокацію забезпечено логістику. Устаткування та комплектуючі для цих виробництв зараз перевозять на Львівщину» – повідомив Степан Куйбіда.

Керівництво Львівської області наголошує, що економіка повинна працювати. Підприємців агітують виходити на роботу, викликати працівників, забезпечити їх роботою і зарплатами. Також працевлаштовуватися закликають тимчасово переселених осіб. Усім, хто потребує роботи, необхідно стати на облік у відділеннях Центру зайнятості.