Головна Економіка Підтримка малого фермерства, збільшення переробки продукції, формування продовольчих резервів – пріоритети АПК...

Підтримка малого фермерства, збільшення переробки продукції, формування продовольчих резервів – пріоритети АПК у напрацюванні Стратегії адаптації галузей Львівщини

172
0

Підтримка малого фермерства, збільшення переробки продукції, формування продовольчих резервів, культивування нових культур, створення сільськогосподарських кооперативів, додаткова організація овочесховищ.

Про ці стратегічні напрямки роботи йшлося під час засідання робочої групи з напрацювання пропозицій у галузі агропромислового комплексу до проєкту Стратегії адаптації базових галузей Львівщини до умов воєнного стану та в післявоєнний період.

Як наголосив голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інновацій Юрій Раделицький, до процесу розвитку агропромислового комплексу області в сучасних реаліях долучаються і територіальні громади.

«Саме від громад зараз багато чого залежить, оскільки вони надають землю під розширення галузі, а ми, як влада, будемо шукати кошти для цього.

Галузь сільського господарства також має бути готова і до закінчення війни. Тому розуміємо, що в АПК сьогодні, можливо, як ніколи, необхідно інвестувати, підтримуючи нові виробництва. Адже перед Львівщиною великі завдання і одне з них – стати надійним продовольчим тилом для всієї України», – підкреслив Юрій Раделицький.

На переконання голови комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Квурта, необхідно простимулювати дрібні господарства в селах, аби створити додаткові робочі місця на базі існуючих аграрних підприємств, зокрема для внутрішньо переміщених осіб.