Головна Економіка З 1 січня 2015 року-новий порядок звітування про використання РРО

З 1 січня 2015 року-новий порядок звітування про використання РРО

190
0

З 1 січня 2015 року відповідно до абзаців другого та третього пункту 7 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зміниться звітування про використання реєстраторів розрахункових операцій.

З вказаного терміну набуває чинності вимога, відповідно до якої до Системи зберігання та збору даних РРО Державної фіскальної служби України всі електронні контрольно-касові апарати будуть зобов’язані відправляти копії не лише кожного Z-звіту, а також кожного виданого фіскального чека.

При цьому Законом передбачено, що з 1 січня 2015 року дозволяється реєстрація лише тих РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі продажу іноземної валюти.

Шановні платники, для того, щоб правильно обрати реєстратор розрахункових операцій, який дозволений до використання, слід керуватися Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій (затверджений наказом ДФС України від 11.12.2014 року №362), який містить 116 моделей РРО.