Головна Економіка Швидко, якісно, доступно

Швидко, якісно, доступно

549
0

Забезпечення населення житлом належить до найгостріших соціально-економічних проблем в Україні. Один зі шляхів вирішення цієї проблеми – професійне розроблення якісних проектів  забудовниками, які враховують сучасні тенденції будівництва доступного та екологічного житла. Велику увагу під час спорудження новобудов для громадян приділяють екологічності будівельних матеріалів, оскільки людина, що живе у  місті, зазнає все більше стресових навантажень і негативної дії штучно створеного середoвища. Нині  будівельні компанії  вдаються до використання нових будівельних  матеріалів, які дозволяють зводити житло швидше й економніше.

Враховуючи чи не основні на сьогоднішній день вимоги до енергозбереження в Україні, ТОВ «Будівельна  фірма «Жовква» ЛТД», якою керує Микола Іванович Лесько, займається  зведенням житлових багатоповерхівок і вже вкотре практикує у своїй діяльності використання керамічних блоків POROTHERM (австрійський виробник WIENERBERGER за  менш як два десятиліття  збільшив кількість заводів з виробництва керамічного будматеріалу з одного десятка аж  до більш як двох сотень у 30 країнах світу), що поєднують характеристики керамічної цегли та високі теплотехнічні й технологічні показники. Пустотілі або поризовані всередині, за сукупністю і збалансованістю характеристик ці блоки є неперевершеним матеріалом для будівництва житлових будинків, адже їх використання спрощує, а, отже, і значно здешевлює та пришвидшує будівельні роботи.

Саме ці характеристики якості майбутнього житла і вплинули на рішення двох третин покупців, що вже придбали квартири  у  новому будинку на вул. Петлюри, 11 у Жовкві, який, до речі, заплановано здати до грудня цього року.

Новосели стануть власниками 32 квартир. Тут новітні технології застосовуються не лише у будівництві стін. Так, кожен поверх має свій залізобетонний пояс, що значно підвищує стійкість будинку. Будуть вставлятись  вікна  з напиленням срібла  —  задля максимального збереження тепла в помешканнях. Під зовнішню штукатурку «ляже» стоміліметровий пінопласт.

Уже розпродано всі однокімнатні квартири. Залишились двокімнатні (59,5 м2 , 60,1м2) та одна трикімнатна (90 м2), які мають великі балкони-лоджії, широкі коридори та просторі кухні.

Дбаючи про клієнта, «Будівельна фірма «Жовква» ЛТД» надає своїм покупцям безвідсотковий кредит терміном на 1 рік. Тож люди, які одним платежем не мають змоги розрахуватися за житло, можуть сплатити 30% вартості, а згодом, протягом року, сплачуватимуть решту.

Незважаючи на нелегкі погодні умови – зима ще не хоче повністю відступати, а весна ще не може повноцінно вступити у свої права — на будівельному майданчику щодня кипить робота. Тут задіяно доволі техніки — баштовий кран, міксери, екскаватори, вантажні автомобілі. Виробництвом керує виконроб Степан Лесько. Добру репутацію фірмі, каже Микола Лесько, творять бригадир Михайло Кордоба, електрозварювальник Степан Нагорняк, тесляр Володимир Жезло, кранівник Іван Синиця, муляр Володимир Пирський, електрозварювальник Мар’ян Чунис, водій Роман Тлустяк.

За останні роки «Будівельною фірмою «Жовква» ЛТД» зведено шість (завершується сьома) житлових багатоповерхівок. Усі охочі,  кого цікавить пропозиція «Будівельної фірми «Жовква» ЛТД» й хто бажає придбати недороге, комфортне, якісне та енергоощадне житло, можуть звертатиссь за номером телефону 097-414-99-95 (Микола Іванович).

Підготувала Надія БАЙБУЛА.