Головна Економіка Сільське господарство Львівщини отримало найбільшу в Україні підтримку з обласного бюджету

Сільське господарство Львівщини отримало найбільшу в Україні підтримку з обласного бюджету

52
0

З ініціативи Львівської ОВА внесли зміни до постанови Кабміну, що дозволило своєчасно проводити фінансування програм підтримки у воєнний стан.

На підтримку сільського господарства Львівської області цьогоріч спрямували близько 50 млн грн. Це найбільша сума за всю історію існування програм для аграріїв Львівщини і найбільший обсяг фінансування серед областей України.

Так, як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, з ініціативи ЛОВА цього року внесли зміни до постанови Кабінету Міністрів України №590, що дозволило своєчасно проводити фінансування програм підтримки у воєнний стан.

«Львівщина лідирує у державі за кількістю сімейних ферм. Упродовж 2023 року зареєстрували ще 34 і тепер загалом у нас працюють 135 таких господарств. Уперше за 10 років в області зросло поголів’я великої рогатої худоби.

Сьогодні, у День працівників сільського господарства, і щодня дякуємо вам, фахівці агропромислового комплексу, за те, що продовжуєте працювати на рідній землі та дбаєте про продовольчу безпеку України.

Разом вистоїмо!», – зазначив очільник Львівщини.

Нагадаємо, сьогодні, 19 листопада – День працівників сільського господарства, а також працівників підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада. Днями профільний заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко вручив відзнаки найкращим працівникам галузі на Львівщині.