Головна Економіка Податківці у Львові вилучили одяг на 5 мільйонів гривень, який реалізовувався за...

Податківці у Львові вилучили одяг на 5 мільйонів гривень, який реалізовувався за готівкові кошти шляхом перерахунку на банківські карти

146
0

Співробітниками податкової міліції Львівської області
вилучено одяг європейських виробників
орієнтовною вартістю понад 5 мільйонів гривень

В рамках проведення операції «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України співробітниками податкової міліції Львівської області задокументовано в складському приміщенні м. Львова накопичення та реалізацію нового одягу європейських виробників з Італії та Польщі, які ввозяться на територію України подрібненими партіями без сплати податків та митних платежів.

Реалізація вищезазначеного товару здійснювалася через Інтернет-магазини шляхом приймання замовлень на сайті та відправки товарів через поштового оператора «Нова пошта». Товар реалізовувався за готівкові кошти та шляхом перерахунку на банківські карти.

На підставі ухвали Сихівського районного суду м. Львова в складських приміщеннях проведено обшук, в результаті якого виявлено та вилучено одяг європейських виробників, що ввезений на територію України без сплати податків та митних платежів орієнтованою вартістю понад 5 млн. грн., комп’ютерну техніку та чорнову бухгалтерію.

На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи.