Головна Економіка У Львівській області триває збір заявок на конкурс мікропроектів, для реалізації яких...

У Львівській області триває збір заявок на конкурс мікропроектів, для реалізації яких надається фінансова підтримка

267
0

З 23 січня по 25 лютого 2019 року триває збір проектних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка.

Пріоритетними завданнями та основними видами діяльності для реалізації проектів (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі є:

1. Реалізація міжнародних конвенцій та відзначення пам’ятних дат:

– відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, формуванням соборності та державності, проголошенням Незалежності України, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, Дня Захисника України;

– заходів з реалізації положень Конвенції про права осіб з інвалідністю з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дня пам’яті Чорнобильської трагедії та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

2. Надання послуг з соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації:

– організація денної зайнятості;

– лікувально-виробничі майстерні;

– організація клубів за інтересами;

– клуби активного довголіття;

– університети ІІІ віку;

– групи самодопомоги;

– психологічна підтримка;

– працетерапія та арт-терапія;

– подолання алко- та наркозалежностей в учасників АТО.

3. Інформаційно-просвітницькі заходи:

– проведення семінарів, курсів, тренінгів, конференцій, дискусій, фестивалів, виставок, круглих столів;

– випуск поліграфічної продукції (буклети, банери, сіті-лайти та ін.);

– розроблення та виготовлення періодичних, довідкових, інформаційних, аналітичних та методичних видань з питань соціального захисту, реабілітації,соціалізації, адаптації, працевлаштування цільової групи населення без права їх подальшого використання в комерційних цілях;

– виготовлення інформаційних стендів;

– створення телепередач, відеороликів.

4. Організація дозвілля:

– проведення спортивно-реабілітаційних та фізкультурно-оздоровчих заходів за умови участі в них переважної кількості представників цільової групи населення;

– проведення заходів з військово-патріотичного виховання;

– квести, спортивні змагання, спартакіади;

– інтеграційні табори;

– екскурсії та подорожі.

Громадська чи благодійна організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

У межах конкурсу не можуть бути підтримані проекти (програми, заходи), які:

– спрямовані на отримання прибутку;

– спрямовані на підтримку політичних партій;

– не відповідають обласному рівню виконання.

Обласний рівень виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) передбачає провадження проектної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області; поширення інформації про результати проекту у більш як половині районів області.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1)Заяву про участь у конкурсіза формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

2)опис проектута кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка;

3) інформація про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема про досвід виконання програм (реалізації проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (у довільній формі до 3 арк.).

У разі залучення до виконання (реалізації) програм органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій необхідно надати від них листи підтвердження.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 70% вартості програми (проекту, заходу). Решта 30% необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання,тощо.

Обсяг фінансової підтримки одного проекту може становити до 50 тис. грн.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

Всі документи (кожна сторінка), що містяться у конкурсній пропозиції повинні бути скріплені печаткою Організації.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.

Виконання проектів (програм, заходів), що подаються для участі у конкурсі, має відбутись до 15 грудня 2019 року.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 25 лютого 2019 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10-00 до 17-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, к. 404. Контактна особа – Мельнікова Юлія Григорівна, в.о. заступника начальника управління – начальника відділу надання соціальних послуг управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, тел.: (032) 255-41-68.

Конкурс з визначення мікропроектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році проводиться в рамках виконання плану заходів Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки.