Головна Економіка У І кварталі Львівські обласні заклади отримали 336 мільйонів гривень власних надходжень

У І кварталі Львівські обласні заклади отримали 336 мільйонів гривень власних надходжень

87
0

За три місяці 2023 року бюджетні установи, заклади та господарські організації обласного підпорядкування отримали понад 336 млн грн власних надходжень, що на 243 млн грн або в 3,6 раза більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомив департамент фінансів Львівської ОВА.

«Ці кошти є вагомою фінансовою підтримкою діяльності комунальних закладів, особливо в теперішніх умовах.

Найвища динаміка власних надходжень спостерігається в закладах охорони здоров’я – в 5 разів, фізичної культури і спорту – 4 рази, освіти – 3 рази.

Медичні заклади отримали 213 млн грн, установи освіти – 68,7 млн грн, соціального захисту – понад 36 млн грн, фізичної культури та спорту – 9,7 млн грн, культури та мистецтва – 8,6 млн грн.

Як і попередньому році, в загальній структурі власних надходжень переважають благодійні надходження – 80%, платні послуги становлять – 20%. Найбільше благодійних внесків отримують заклади охорони здоров’я, установи соціального захисту та освіти. А заклади культури, мистецтва, фізичної культури і спорту, засобів масової інформації отримують, в основному, доходи від надання платних послуг.

У І кварталі року власні надходження використано в сумі 309 млн гривень. З них на господарські потреби, оплату праці та енергоносіїв спрямовано 246 млн грн, капітальні видатки (придбання обладнання, ремонтні роботи) – 63 млн гривень. Минулого року за цей же період було використано 68 млн грн власних надходжень», – поінформували в профільному департаменті.