Головна Економіка У Львові запрацював офіс America House Lviv

У Львові запрацював офіс America House Lviv

236
0

America House Lviv – освітній та культурно-мистецький простір. Його слоганом є «простір повний можливостей».

Фактично Американський Дім у Львові вже працює певний час, проте вчора офіційно дали старт його роботі. Серед учасників заходу начальник Львівської ОВА Максим Козицький, Надзвичайний і Повноважний Посол  США в Україні Бриджит Енн Брінк.

Як зазначив очільник області відкриття такого потужного культурно-просвітницького центру під час війни свідчить про великий кредит довіри США до України і їхню віру, що наша держава переможе у війні, яку розв‘язала poсія.

«Впевнений, що наша талановита молодь з користю для себе та свого майбутнього використає усі можливості, які надає ця платформа: волонтерська діяльність, коворкінг, високотехнологічне обладнання, воркшопи та розмовні клуби для практики англійської мови – і це лише початок. Дякуємо уряду Сполучених Штатів Америки і Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX in Ukraine за сприяння у створенні й функціонуванні America House у Львові. Бажаю, щоб цей офіс став магнітом для креативних людей і креативних ідей на благо України та США. За розумною молоддю, відкритою до знань і світу, – наше майбутнє. Нехай America House стане одним із головних пунктів на Львівщині, де творитимуть це успішне майбутнє»,-  зазначив Максим Козицький.

Організацію запустили за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX. Вона фінансується урядом США.

Фундаментальні цінності роботи команди America House Lviv – гідність, інклюзивність та рівність. Тут люди з різними нозологіями інвалідності матимуть доступ до усіх можливостей.

Ядро цільової аудиторії – молоді люди від 18 до приблизно 35 років.

Львів став третім українським містом, де розпочала робота така інституція, після Києва та Одеси.

Американський Дім у Львові працює за адресою: вул. Гнатюка, 2.