Головна Економіка У молочній галузі Львівщини є тенденція до зростання виробничих показників

У молочній галузі Львівщини є тенденція до зростання виробничих показників

37
0

Впродовж 10 місяців 2023 року поголів’я ВРХ збільшилось на 1,4 % в порівняні з аналогічним періодом попереднього року.

У промисловому секторі галузі молочного скотарства Львівщини намітилась позитивна динаміка у поголів’ї ВРХ та виробництві продукції тваринництва. Впродовж 10 місяців 2023 року поголів’я ВРХ збільшено на 1,4 % в порівняні з аналогічним періодом попереднього року, в тому числі приріст поголів’я корів склав 3,4 %. Обсяги виробництва молока за цей період зросли на 3,2%.

«Зростання по головних показниках тваринництва у комерційному секторі зафіксували вперше за останні 10 років. Це досягнення наших виробників, а також результат активної допомоги програмами підтримки обласного і державного рівня, консультаційним супроводом у створенні нових фермерських господарств та організації високотехнологічних виробництв», – зазначила директорка департаменту АПР Тетяна Гетьман.

Позитивна динаміка розвитку тваринництва у сільськогосподарських підприємствах  визначилась за результатами річних показників попереднього року і тенденція до їх зростання продовжується у 2023 році.  За 10 місяців поточного року поряд із приростом поголів’я ВРХ зросли показники обсягів виробництва продукції тваринництва, зокрема: м’яса в живій вазі на 9,2% (+4,9 тис. тонн до 2022 року),  молока – на 3,2% (+0,7 тис. тонн), яєць – на 17,2% (+9,4 млн штук).