Головна Економіка На Жовківщині тривають ремонти автомобільних доріг

На Жовківщині тривають ремонти автомобільних доріг

255
0

10 вересня із робочим візитом у Жовківському районі перебував заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

У межах поїздки заступник голови оглянув ремонтні роботи на автомобільних шляхах у межах району.

“Розвиток транспортної інфраструктури є надзвичайно важливим. Якісні дороги є запорукою розвитку селищ, бізнесу. Це дає можливість кожному з нас вчасно потрапити до лікаря, дістатися до школи, на роботу, додому. Добробут наших мешканців – на першому місці. Тому роботи триватимуть і надалі”, – зазначив Юрій Холод.

Зокрема, ознайомився із ремонтними роботами на дорозі Т-1425 Миколаїв-Городок-Жовква- Кам’янка-Бузька-Бібрка. Наразі ремонтні роботи виконують на відтинку між населеними пунктами Фійна та Крехів.

Наразі дорожники розпушили старе дорожнє покриття, довжиною 1,2 км і приступили до влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. Опісля, влаштують два шари асфальтобетонного дорожнього покриття. Роботи виконує ТОВ “Експодор”.

Ця дорога є важливою, адже веде до Крехівського монастиря, куди щорічно приїжджають сотні вірян.

Також тривають роботи з поточного ремонту автомобільної дороги С140610 Воля Гомулецька – Малі Підліски, що в Жовківському районі.
На її ремонт з обласного бюджету скерували 3, 5 млн гривень, з місцевого – 100 тисяч гривень.

Зараз дорожня техніка працює на ділянці в межах населеного пункту Гряда. Усього заплановано відремонтувати близько 1,4 км. Роботи виконує підрядна організація ПП “Poма”.

Юрій Холод оглянув хід ремонтних робіт на автомобільних дорогах Жовківщини

Юрій Холод оглянув хід ремонтних робіт на автомобільних дорогах Жовківщини