Головна Економіка У районі проводиться ремонт доріг

У районі проводиться ремонт доріг

251
0

Спільними зусиллями райдержадміністрації, дорожників та за сприяння облдержадміністрації (за результатами робочої наради у заступника голови Львівської облдержадміністрації І. Гримак, ініційованої головою Жовківської райдержадміністрації Н. Щур) у районі на даний час проводяться роботи з першочергової ліквідації аварійної ямковості на дорогах загального користування місцевого значення.

Так, з метою проведення на належному рівні XI Європейського тижня велосипедного туризму «ЕСТW-2015», на території району на даний момент філією «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» господарським способом проводиться поточний ремонт автомобільної дороги загального користування Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-К.Бузька-Бібрка.

На ділянці Жовква-Крехів роботи вже виконано. Минулого тижня проведено поточний ремонт від межі району з Яворівським районом до с. Крехова, підприємством ліквідовано аварійну ямковість на дорозі протяжністю 1,2 км, використано 16,9 тонн асфальту.

Також відремонтовано ділянку дороги Жовква-Зіболки автомобільної дороги загального користування Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-К.Бузька-Бібрка.

До відзначення 12-14 червня 2015 року 124-ї річниці з дня народження Є.Коновальця та проведення фестивалю у с. 3ашкові філією «Жовківська ДЕД» проведено поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Завадів-Великий Дорошів, використано 22 тонни асфальту, відремонтовано 5,8 км автомобільної дороги.

Наш кореспондент.