Головна Економіка Відбулася зустріч податківців з підприємця Жовківщини щодо легалізації зарплати

Відбулася зустріч податківців з підприємця Жовківщини щодо легалізації зарплати

239
0

Чергова зустріч районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з підприємцями Жовківського району

4 травня голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела чергове засідання  за «круглим столом» районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Завдяки активній позиції та діяльності Жовківської райдержадміністрації постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При райдержадміністрації ефективно працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники Пенсійного фонду, Жовківського районного центру зайнятості, Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, ГУ Держпраці у Львівській області, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Робочою групою проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці.

На сьогоднішньому засіданні було заслухано суб’єктів господарської діяльності; проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками.

Підводячи підсумки засідання, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур зазначила, що співпраця з суб’єктами господарювання щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Заступник начальника-начальник Жовківського відділення

Личаківської ОДПІ                 Б.Й. Звізло

 Сиротюк Н. Н.21-079