Головна Економіка У Жовківському районі налічується 19 проектів, які отримали інвестиційний супровід

У Жовківському районі налічується 19 проектів, які отримали інвестиційний супровід

179
0

Сьогодні, 7 лютого, відбулася нарада під головуванням голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур з питань супроводу інвестиційних проектів на території району.

На нараду були запрошені відповідальна особа за супровід інвестиційних проектів Олена Куцько, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Руслана Кобрин,начальник відділу у Жовківському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області Володимир Василенко.

Під час наради розглянули можливості вирішення проблемних питань реалізації інвестиційних проектів на території району. Також було наголошено на необхідності постійного оновлення та актуалізації бази супроводу інвестиційних проектів Жовківщини.

У Жовківському районі налічується 19 проектів, які отримали інвестиційний супровід, – зазначила голова райдержадміністрації Надія Щур. – Нашою метою є детальний та поетапний розгляд кожного інвестиційного проекту, що реалізується на території району, та забезпечення всебічного сприяння, допомоги та підтримки аж до повної реалізації проекту». За підсумками наради вирішили у разі виникнення проблемних питань в ході реалізації проекту, звертатися до відповідальних осіб за реалізацію проектів при Жовківській райдержадміністрації.