Головна Економіка До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування Львівщини

До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування Львівщини

261
0

Керівник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Богдан Звізло надав коментар щодо можливості отримання ключів електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для декларування службовими особами на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так, відповідно до Прикінцевих положень Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон), у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займають, згідно зі статтею 50 цього Закону, відповідальне та особливо відповідальне становище, до яких у тому числі віднесено посади державної служби категорії «А» та «Б», зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, упродовж 60 календарних днів після початку роботи системи.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 145-р «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до категорій А і Б, та інші прирівняні до них посади» акредитовані центри сертифікації ключів Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України та Державної казначейської служби України здійснюють надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі.

Акредитований центр сертифік-ації ключів Міністерства юстиції України – Державне підприємство «Національні інформаційні системи» має пункти обслуговування користувачів АЦСК у Львівській області, адреси яких можна знайти на його сайті за адресою: ca.informjust.ua/contacts.

Щодо Акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України, то адреси та контактні телефони відокремлених пунктів реєстрації у Львівській області розміщені на його сайті за адресою: acsk.treasury.gov.ua/contacts.
Відокремлені пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у Львівській області знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, буд. 35, каб. 136, тел.: (032) 297-39-85;