Головна Економіка Зустріч за «круглим столом» у Жовкві

Зустріч за «круглим столом» у Жовкві

265
0

Днями, в ДПІ у Жовківському районі відбулась зустріч за «круглим столом» з платниками податків Жовківського району щодо змін до податкового законодавства, зокрема стосовно електронного адміністрування ПДВ, земельного податку,  застосування РРО та співпраці з Центрами сервісного обслуговування.

Багато запитань у платників податків викликали зміни в адмініструванні податку на додану вартість, зокрема, впровадження електронного адміністрування ПДВ в тестовому режимі з 1 лютого цього року, а також особливості складання нової звітності з податку на додану вартість.

Податківці вкотре нагадали  про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Так, з 1 січня 2015 року дозволяється первинна реєстрація лише реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти. Також, зазначили, що дозволяється до 1 січня 2016 року використання електронних контрольно-касових апаратів, введених в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до органів ДФС України по дротових або бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам’яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових документів.

Наприкінці зустрічі Богдан Йосипович підвів підсумки роботи податківців  у першому кварталі поточного року та окреслив основні напрямки діяльності на майбутнє

Начальник ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області Б.Й. Звізло