Головна Економіка Як мешканці Львівщини розвивають бізнес за сприяння програми «єРобота»: успішний кейс від...

Як мешканці Львівщини розвивають бізнес за сприяння програми «єРобота»: успішний кейс від підприємиці з Дрогобиччини

74
0

Консультації з питань участі у програмі «єРобота» можна отримати у підрозділах обласної служби зайнятості.

«Робота – це впевненість у майбутньому. Головне – не втрачати надію і продовжувати рухатися вперед», – такої думки дотримується підприємиця Марія Бенько. Вона отримавши диплом магістра готельно-ресторанної справи та туризму, а також маючи чималий досвід роботи в обраній справі, відкрила власне кафе-ресторан.

За скеруванням Дрогобицької районної служби зайнятості до працедавця працевлаштували кухонного робітника, офіціанта, менеджера та дизайнера інтер’єру. Так почалася взаємовигідна співпраця з центром зайнятості.

Торік, почувши про грантову програму «єРобота», підприємиця в числі перших на Дрогобиччині вирішила скористатися можливістю для розширення бізнесової діяльності.

Відвідавши у центрі зайнятості семінар «Фінансова підтримка у вигляді активних програм» та отримавши від фахівців установи необхідні консультації з питань написання бізнес-плану, підприємиця написала своє бачення розвитку власної справи і через застосунок «Дія» подала заявку на участь у програмі «єРобота».

Наступними кроками була співбесіда зі спеціалістами Львівського ОЦЗ, і, як результат докладених зусиль – позитивне рішення ДЦЗ про надання мікрогранта. Завдяки державній фінансовій підтримці власниця кафе-ресторану змогла придбати необхідне обладнання та згідно з умовами договору створити два нові робочі місця.

За словами Марії Бенько, вона на шляху до реалізації своєї мрії не зупиняється на досягнутому, систематично відвідує тренінги для розвитку менеджерських навиків, різні за тематикою семінари. А співпраця зі службою зайнятості дозволяє тримати руку на пульсі часу й успішно займатися бізнесом.

Консультації з питань участі у програмі «єРобота» можна отримати у підрозділах обласної служби зайнятості (контакти), а також за тел.: +380966825183. Подробиці – тут.

Нагадуємо, що також надають гранти на створення або розвиток власного бізнесу у розмірі до від 250 тисяч до одного мільйона гривень учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей. Деталі –  тут.