Головна Економіка Жовківщина має своїх представників на Форумі місцевого розвитку у Трускавці

Жовківщина має своїх представників на Форумі місцевого розвитку у Трускавці

119
0

21 червня у Трускавці стартував триденний ІІІ Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна», Асоціація Місцевих Рад «Ради Львівщини».

Участь у форумі бере голова Жовківської районної ради Роман Горбань.
На Форум завітали понад 4 сотні гостей з усієї України та з-за кордону: очільники обласної влади та місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм.

Крім того, очікується візит Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, який візьме участь у роботі Форуму.

За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, Форум покликаний стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.

Цьогоріч обрано для обговорення три стратегічні напрями:
– Інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського Єврорегіону.
– Можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку.
– Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності.

Зауважимо, що програма Форуму передбачає 21 дискусійну панель, в якій візьме участь 130 спікерів. Зокрема, у перший день Форуму відбудеться 8 панельних дискусій. Також запланований 31 супровідний захід.

Стежити за подіями Форуму можна на сайті http://ld-forum.com.ua/

Нагадаємо, що минулого року на Форумі місцевого розвитку на найвищому рівні обговорювали теми стратегічного розвитку Карпат, децентралізації та роботу органів місцевого самоврядування.