Головна Економіка Упродовж тижня працівники митниці виявили контрабанди на майже один мільйон гривень

Упродовж тижня працівники митниці виявили контрабанди на майже один мільйон гривень

125
0

Так, у період з 18.03.2019 по 25.03.2019 працівники Львівської митниці ДФС склали 100 протоколів про порушення митних правил на суму майже один мільйон гривень, за 25 протоколами вартість предметів правопорушень буде встановлено додатково – повідомляє ДФС у Львівській області.

Більшість правопорушень зафіксовано в напрямі ввезення в Україну. Зокрема виявлено 3 випадки незаконного переміщення транспортних засобів. Також зафіксовано 20 справ щодо промислових товарів, 8 продуктових, тощо. Серед промислових товарів вилучали побутову та оргтехніку, автозапчастини, одяг. Серед продуктових – сир, каву, м’ясопродукти, алкогольні напої.

Під час вивезення товарів з митної території України виявлено порушення щодо незаконного переміщення давніх монет, пиломатеріалів, тютюнових виробів. Зокрема вилучено 23 кг тютюну та автомобіль «Шкода», як засіб переміщення та приховування предметів правопорушення.

Загалом з початку 2019 року працівники митниці склали 1 317 протоколів про порушення митних правил, вартість предметів за якими становила понад 9 мільйонів гривень.