Головна Економіка З 1 березня 2019 року ринок природного газу у Львівській області перейде...

З 1 березня 2019 року ринок природного газу у Львівській області перейде на добове балансування

202
0

7 грудня, у Львівській ОДА відбулась нарада щодо добового балансування природного газу.

Серед учасників заходу – представники департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, ПАТ «Львівгаз», ТОВ «Львівгаз збут», Головного управління статистики, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Як йшлося під час наради відповідно до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2018 року № 1573 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 липня 2018 року № 788» з 1 березня 2019 року передбачається перехід ринку природного газу України на добове балансування.

«З 1 березня 2019 року всі суб’єкти ринку природного газу України починають працювати за правилами добового балансування, обов’язковою умовою яких є включення їх до Реєстру споживачів будь-якого постачальника у період фактичного споживання природного газу, а також за умови відсутності повідомлення про припинення постачання природного газу споживачу від постачальника Оператору газорозподільної мережі», – роз’яснив заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Грет. – Крім того, ще однією з важливих умов є подача номінації (планових обсягів споживання газу) на кожну добу, а не на місяць, як це було раніше».