Головна Економіка Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету впродовж цього тижня становив 79,3 мільйони...

Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету впродовж цього тижня становив 79,3 мільйони гривень

107
0

З цього фінансового ресурсу на ремонт доріг спрямовано 30,3 млн грн; придбання медикаментів для дітей хворих на муковісцидоз – 1,6 млн грн, для протидії ВІЛ-інфекції – 0,3 млн грн.

1 млн грн скерували на закупівлю зимових і літніх шин для автомобілів швидкої допомоги для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на облаштування майданчика зі штучним покриттям в м. Золочеві – 0,7 млн грн; придбання житла для учасників АТО – 0,3 млн грн; реконструкцію вуличного освітлення в с. Вороняки Золочівського району – 0,3 млн грн; відшкодування відсотків за кредитами, отриманими фізичними особами та ОСББ на заходи з енергозбереження – 0,2 млн. гривень.

Передано місцевим бюджетам субвенції з державного бюджету на капітальний ремонт опорного закладу освіти Солонківської об’єднаної територіальної громади в сумі 1,9 млн грн; закупівлю обладнання для харчоблоків Новокалинівської та Мостиської об’єднаних територіальних громад – 1,8 млн грн; закупівлю засобів навчання, обладнання, наборів меблів,  комп’ютерної техніки, дидактичного матеріалу, спортінвентаря для шкіл та дошкільних закладів області – 0,8 млн. грн; капітальний ремонт приміщень під створення кабінету магнітно-резонансної томографії для міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова – 0,7 млн гривень.

Решта 39,4 млн грн надано на утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Прес-служба ЛОДА