Головна Економіка Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення...

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Жовківського району

123
0

14 червня начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА Ігор Гуменюк провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошено керівників підприємств, в яких рівень середньомісячної заробітної плати за травень місяць становив нижче мінімальної заробітної плати, які надали пояснення про причини виплати заробітної плати в розмірі менше мінімальної.
У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, щоби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Жовківського району, збільшити розмір заробітної плати та надходження до бюджету.
Серед присутніх суб’єктів господарювання проведено роз’яснювальну роботу, щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої праці, а також наголошено про можливість дистанційного отримання послуг ПФУ через Веб-портал.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання діючого трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру.