Головна Економіка Завдяки мікрогрантам на Львівщині створять понад 80 нових робочих місць

Завдяки мікрогрантам на Львівщині створять понад 80 нових робочих місць

115
0

Коштом мікрогрантів, 32 заявники планують створити на Львівщині 81 робоче місце, здебільшого у сфері виробництва та надання послуг.

Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 32 заявникам із Львівщини, котрі у першій декаді липня зголосилися взяти участь в урядовій програмі «єРобота» для відкриття або розширення підприємницької діяльності і набрали найбільшу кількість балів у межах граничної суми мікрогрантів.

«Погоджені заяви на отримання мікрогрантів 20 фізичним особам-підприємцям, 1 – юридичній та 11 жителям області, котрі тільки планують започаткувати власну справу. За кошти грантової програми, розмір яких коливається від 148,7 тис. грн до 250 тис. грн, 28 осіб планують придбати обладнання, необхідне для ведення господарської діяльності, а троє – закупити сировину та матеріали»,  – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Аналіз поданих бізнес-планів засвідчив, що 3 претенденти мають намір розширити ресторанний бізнес або сферу надання послуг мобільного харчування. Двоє вироблятимуть меблі для офісів і підприємств торгівлі, стільки ж надаватимуть послуги в салонах краси, у тому числі перукарські.

Інші займатимуться комплексним обслуговуванням об’єктів, спорудженням житлових та офісних будівель, виготовленням верхнього, трикотажного або в’язаного одягу, аксесуарів, взуття, виробів з деревини, корка, соломки. Хтось випікатиме хліб і хлібобулочні вироби, налагоджуватиме електрозв’язок, вестиме діяльність у сфері фотографії чи архітектури, надаватиме консультації з питань інформатизації, займатиметься торговельною справою, комп’ютерним програмуванням, монтажем водопровідних мереж, систем опалення і кондиціонування та ін.

За рахунок мікрогрантів, загальна сума яких – 7,3 млн грн, заявники планують створити на Львівщині 81 робоче місце, здебільшого у сфері виробництва та надання послуг.

Перевірку ділової репутації претендента на отримання гранту проводить АТ «Ощадбанк», а остаточне рішення про надання мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості після оцінки бізнес-плану.

Подати заяву на отримання мікрогрантів можна на порталі «Дія», умови надання мікрогранту – тут. Найбільш поширені помилки під час складання бізнес-плану описані за посиланням .

Львівський центр професійно-технічної освіти організовує онлайн-консультації та дводенні онлайн-семінари з питань написання бізнес-планів. Графік їх проведення.