Головна Економіка У Львівській області завершився перший етап прийняття документів на дотацію за утримання...

У Львівській області завершився перший етап прийняття документів на дотацію за утримання молодняка ВРХ

234
0

У Львівській області станом на 1 травня прийнято документи та нараховано дотацію 11,6 тис. фізичним особам, які у своїх господарствах утримують 16 тис. гол. молодняка ВРХ на суму дотації 24111,3 тис. гривень.

Найбільше прийнято документів та нараховано дотації фізичним особам в Турківському (1,8 тис. осіб, 3,1 тис. гол. на суму 4564,5 тис. грн.) Старосамбірському (0,9 тис. осіб, 1,2 тис. гол. на суму 1823,9 тис. грн.) та Бродівському (0,8 тис. осіб, 1,1 тис. гол. на суму 1727,6 тис. грн.) районах.

Відповідно до прийнятих документів, департаментом агропромислового розвитку сформована зведена відомість та подана до Міністерства аграрної політики та продовольства України для виплати першого траншу дотації фізичним особам за утримання молодняка ВРХ.

Прийняття документів на дотацію продовжується, другий етап буде завершений 1 вересня 2019 року.

Для отримання другого траншу дотації фізичні особи-власники тварин повинні подати до органів місцевого самоврядування наступні документи:

– копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняка – витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації і реєстрації тварин;

– копію паспорта особи – власника тварини;

– копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

– копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Дотація за молодняк який народився в господарствах фізичних осіб надається за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за досягненням віку 4 місяці – 300 гривень за голову, 8 місяців – 700 гривень, 12 місяців – 1 500 гривень.

Якщо молодняк ВРХ набутий шляхом його переміщення від інших власників то дотація надається за кожні повні 4 місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним 13 місячного віку у розмірі:

  • за перші 4 місяці утримання молодняка – 300 грн за голову;
  • за наступні 4 місяці утримання молодняка – 700 грн за голову;
  • за наступні 4 місяці утримання молодняка – 1500 грн за голову.

Загалом при досягненні молодняком 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2500 гривень.