Головна Економіка Жовківська Державна служба зайнятості запрошує працедавців долучитися до онлайн-анкетування

Жовківська Державна служба зайнятості запрошує працедавців долучитися до онлайн-анкетування

132
0

Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту — зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», аналітична та статистична інформація про ринок праці та діяльність державної служби зайнятості, можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності. А також, доступність до ресурсу не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Апdгоіd та Аррlе.

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є створення умов для оперативного та ефективного задоволення потреб роботодавців у працівниках. Державна служба зайнятості розпочала всеукраїнське анкетування роботодавців задля визначення прогнозної потреби у працівниках на 2019 рік.

З 10 липня запроваджено онлайн-опитування працедавців щодо вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці.

“В «Електронному кабінеті роботодавця», що на сайті Львівської обласної служби зайнятості https://lviv.dcz.gov.ua/, у розділі «Опитування» Ви маєте змогу заповнити анкети, результати яких будуть враховані при розробці прогнозу Вашої потреби у працівниках на наступний 2019 рік.

За додатковою інформацією щодо реєстрації у персональному кабінеті та заповнення анкети необхідно звернутись до Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

Тож не зволікайте – скористайтеся цією можливістю! 

В. МАЗАН