Головна Економіка Жовківчанам нагадують про наближення граничного терміну реєстрації РР

Жовківчанам нагадують про наближення граничного терміну реєстрації РР

148
0

Представники бізнесу, зокрема підприємці-платники єдиного податку ІІІ групи, з 1 липня 2015 року зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

На цьому важливому моменті здійснення підприємницької діяльності фахівці ДПІ у Жовківському районі  наголошують на кожному заході з платниками податків.

У бізнесменів є ще час придбати, встановити та зареєструвати реєстратори розрахункових операцій, та, враховуючи значну кількість платників єдиного податку третьої групи- понад 300 підприємців, варто поспішати.

Як зазначив начальник ДПІ у Жовківському  районі  Богдан Звізло, від використання РРО звільняються лише платники єдиного податку першої групи та єдинники ІІ та ІІІ груп, які здійснюють діяльність на ринках, або продають товари через дрібнороздрібну мережу за посередництвом засобів пересувної торгівлі.

Не треба чекати 1 липня, адже законодавством передбачино мораторій на перевірки для певної категорії платників. «Так, платники єдиного податку, які до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, звільняються від проведення перевірок до 1 січня 2017 року», – наголосили податківці.

Всі необхідні консультації щодо придбання та налаштування РРО платникам податків нададуть у сервісних центрах. А в ДПІ у Жовківському районі  інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників, або за тел.03-252-21-079