Головна Економіка Жовківські податківці донарахували майже 6 млн. грн.

Жовківські податківці донарахували майже 6 млн. грн.

234
0

Із метою попередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до бюджету, підрозділом податкового аудиту  ДПІ у Жовківському районі особлива увага приділяється проведенню перевірок ризикових суб’єктів господарювання. Ставиться акцент на якісному проведенні документальних перевірок та належному документуванні встановлених порушень.

Разом з тим, податківці дотримуються встановленого мораторію на проведення перевірок. Нагадаємо, що п. 3 р. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб- підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

То ж кількість перевірок за сім місяців поточного року, порівняно з відповідним періодом минулого року, зменшилась на 59 %. Зокрема, минулого року  було проведено 67 контрольно-перевірочних заходів, а цього року – 40. Донарахована сума, за актами документальних перевірок, з початку року  склала 5,9 млн. грн., сплачено — 0,7 млн. гривень.