Головна Економіка Жовківські податківці провели черговий семінар для бухгалтерів щодо останніх змін в оподаткуванні

Жовківські податківці провели черговий семінар для бухгалтерів щодо останніх змін в оподаткуванні

207
0

Днями начальник ДПІ у Жовківському районі Ольга Леонідівна Ліщинська разом з податковими фахівцями провели черговий спільний семінар для бухгалтерів та керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців, які проводять господарську діяльність у Жовківському районі з метою більш детально ознайомити з останніми змінами в оподаткуванні, які набрали чинності з 1 липня 2014 року, узагальнюючими консультаціями та роз’ясненнями Міністерства доходів і зборів України, а також проінформувати про створення Державної фіскальної служби України

Жовківські податківці особливу увагу приділили практичному застосуванню нововведень 2014 року в частині ПДФО, ЄСВ, ПДВ, податку на прибуток та інших податків та зборів,. Значний акцент у своєму виступі зробили на детальному аналізі основних типових помилок, які допускаються при оподаткуванні доходів фізичних осіб і найманих працівників, та при складанні податкої звітності. Закликали дотримуватись законодавства щодо оплати праці під час мобілізації, ознайомили з оновленим порядком обліку платників податків та зборів, вкотре наголосили про переваги використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР» та інших електронних сервісів Державної фіскальної служби України.

Кожен з учасників мав можливість отримати кваліфіковану змістовну консультацію та отримати конкретні поради та застереження. Учасники семінару відмітили, що знання та інформація, отримані під час таких заходів, дозволить їм уникнути у майбутньому помилок при оподаткуванні та подачі звітності.. Після семінару усіх охочих запросили на практичні тренінги  щодо подання звітності в електронному вигляді.

Начальник  ДПІ

у Жовківському районі

ГУ Міндоходів у Львівській області                             О. Л. Ліщинська