Головна Економіка У Жовківській РДА відбулася зустріч із суб’єктами господарювання

У Жовківській РДА відбулася зустріч із суб’єктами господарювання

143
0

Сьогодні, 14 листопада, у Жовківській РДА відбулася зустріч із суб’єктами господарювання, які працюють у галузі торгівлі.

Під час зустрічі обговорили питання офіційного працевлаштування найманих працівників, виплати за кваліфіковану працю належної заробітної плати, сплати податків, а також перспективи розвитку даної галузі.

На сьогодні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання районної влади, адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Водночас проблема наповнення бюджету є гострою і потребує постійної та особливої уваги, оскільки негативними чинниками, які впливають на надходження до бюджету є «тіньова» зайнятість та «конвертні» зарплати.

Під час зустрічі суб’єктам підприємницької діяльності роздано пам’ятки інформативного характеру – «Детінізація заробітної плати – запорука майбутнього!», «Не покидай рідного дому! Працюй в Україні!»

Йшлося також про пілотний проект «Рука допомоги», що діє на Львівщині – надання фінансової допомоги, за умови участі в проекті (створення не менше двох нових робочих місць та працевлаштування на них осіб з числа членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб або учасників антитерористичної операції).

«Рука допомоги» – це не лише можливість розвинути свій бізнес, а й шанс долучитися до покращення соціального стану та підтримки непрацюючих членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції»,– підкреслив начальник управління соціального захисту населення Ігор Гуменюк.

Зустріч із суб'єктами господарювання, які працюють у галузі торгівлі