Головна АТО Бійці 103 бригади ТрО вдосконалюють вміння стрільби з гранатометів (фото)

Бійці 103 бригади ТрО вдосконалюють вміння стрільби з гранатометів (фото)

154
0

Бійці одного з батальйонів 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України в перервах між виконанням бойових завдань на передовій вдосконалюють уміння стрільби з гранатометів та стрілецької зброї.

Звичний «покемон» та АК, чи, можливо, РПГ-7 або навіть автоматичні гвинтівки з далекої Бельгії – все годиться для знищення окупантів. Головне – уміти правильно та ефективно використовувати зброю. Тому так важливо постійно вправлятися в умінні застосовувати різні види зброї, зізнаються в бригаді.

«Навіть тут, на передовій, ми завжди шукаємо можливість для того, щоб вивчити нові зразки, які отримуємо, або ж вдосконалювати навики стрільби з штатної зброї. В критичні моменти, коли відбувається бій на короткій дистанції, не допоможуть жодні теоретичні знання, якими б обширними вони не були. Бо життя бійця, перемога в бою дуже часто вирішуються за секунди. І тут важать навики, доведені до автоматизму. Не буває чудес, підготовка та професійність завжди перемагають», – наголосив командир 103 бригади полковник Валерій КУРКО.