Головна АТО Бійці поліцейського батальйону «Львів» несуть службу на Донеччині

Бійці поліцейського батальйону «Львів» несуть службу на Донеччині

93
0

Вони проводять контрдиверсійні та оперативно-пошукові заходи, виявляють диверсантів та колаборантів.

Бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області виконують бойові завдання на Лиманському та Бахмутському напрямках. Вони проводять контрдиверсійні та оперативно-пошукові заходи, виявляють диверсантів та колаборантів, несуть службу на блокпостах, а також підтримують правопорядок та допомагають місцевим мешканцям.

Добровольчий підрозділ був сформований 16 квітня 2014 року для участі в антитерористичній операції. Після навчань та бойового злагодження у липні правоохоронці вирушили на схід України для участі в бойових діях проти терористів та російських загарбників – воюють і сьогодні на чолі з командиром підрозділу полковником поліції Романом Кровіцьким.

«Зараз ми виконуємо бойові завдання на Лиманському та Бахмутському напрямках. Задачі там у нас різні – проведення контрдиверсійних та оперативно-пошукових заходів, виявлення диверсантів, колаборантів, несення служби на блокпостах, підтримання правопорядку в населених пунктах, допомагаємо місцевим мешканцям», – розповів Роман Кровіцький.

Сьогодні кожен боєць батальйону має одну найголовнішу мрію, спільну на всіх: «Усі ми добре вмотивовані, налаштовані рішуче і маємо намір повертатись додому лише з перемогою», – зазначив командир підрозділу.