Головна АТО Їхній радості – немає меж

Їхній радості – немає меж

368
0

Цікаве життя людини! Хтось почувається щасливим, комусь доводиться пережити складні обставини життя. Дитячі долі в руках дорослих. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме тому, головне питання на порядку денному в державних мужів – створення сімейних форм виховання дітей-сиріт. Це прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Понад десять років тому у м. Дублянах на базі родини Ярошів створено дитячий будинок сімейного типу. Придбано житловий будинок, проведено реконструкцію й ремонт Жовківською районною радою за кошти, надані меценатом – фірмою «Нафтогаз Україна», та фондом «Надія та житло для дітей в Україні».

Сьогодні Наталія та Юрій Яроші виховують 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До речі, ще одна вихованка з числа дітей-сиріт, яка досягла повноліття, назад повернулася до своїх названих батьків.
Діти-вихованці відчувають турботу про них. Батьки-вихователі відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків, створюють хороші умови проживання, дбають про всебічний розвиток дітей, забезпечують їх усім необхідним. Діти ведуть активне громадське життя, беруть участь у різноманітних конкурсах і виступах. Також батьки подбали про майбутнє трьох вихованців, забезпечивши житлом.

Днями голова Жовківської РДА Надія Щур, начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис та начальник служби у справах дітей Жовківської РДА Віра Павлова разом із працівниками відвідали Дублянський дитячий будинок сімейного типу з нагоди 10-річчя з часу його створення. До ювілейної дати приватний підприємець Орест Рак придбав та встановив для дітей дитячий ігровий майданчик.

«Встановлення дитячого майданчика – новеньких каруселей, гірки та гойдалок – перший крок для фізичного розвитку підростаючого покоління. Надзвичайно приємно бачити щасливі усмішки на обличчях дітей та пані Наталії. Це чудово, що діти матимуть повноцінний майданчик, де дійсно зможуть цікаво провести час», — зазначила очільниця району Надія Щур і вручила меценату Подяку за доброзичливість, милосердя у наданні благодійної допомоги для облаштування дитячого майданчика родині Ярош.
Діточки своєю чергою дуже були раді новим гойдалкам та гірці, адже тепер вони мають своє місце для відпочинку.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.