Головна АТО Львівські десантники знищили близько 50 одиниць особового складу так званого елітного полку...

Львівські десантники знищили близько 50 одиниць особового складу так званого елітного полку рф

272
0

Це відбулось нещодавно під час бою, який тривав близько 14 годин. Тоді ворог хотів перерізати одну стратегічно важливу трасу на сході України. Але десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ не дозволили розвинути наступ.

«Наші воїни з гранатомета NLAW підпалили російську БМД, знищили близько 50 одиниць особового складу 104-го так званого “гвардійського” десантно-штурмового полку 76-ої десантно-штурмової псковської дивізії.

Коли ворог зустрівся у близькому контактному стрілецькому бою з українськими десантниками, відступив. І залишав у лісосмузі тіла своїх загиблих.

Це був важкий бій, в якому наші бійці вкотре проявили свою мужність і відданість», – повідомив очільник Львівщини Максим Козицький..

Старший лейтенант Олександр Чавдар та старший солдат Олег Дубич отримали осколкові поранення, але відмовились від евакуації в медзаклад і продовжували вести вогонь, поки ворог не відступив.

«В той день на цьому бійці 80-ї бригади не зупинились. Артилерійські підрозділи 80 бригади нанесли масований артилерійський удар, внаслідок якого прорядили ряди окупантів та їхньої техніки.

Так буде з кожним, хто зазіхне на нашу землю.

Слава Десантно-штурмовим військам! Слава Збройним силам України!» – Зазначив очільник області.