Головна АТО На Львівщині підвищують соціальні гарантії українським захисникам

На Львівщині підвищують соціальні гарантії українським захисникам

241
0

Рішенням сесії Львівської обласної ради “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки” від 05.12.2017 № 552 передбачена можливість придбання житла учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування.

На придбання житла на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету мають право:

1) члени сімей Героїв Небесної Сотні;

2) учасники бойовихдій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (далі – учасники АТО):

— на утриманні яких є діти-інваліди,

— інваліди війни ІІІ групи (на яких не по-ширюється дія Постанови КМУ від 19.10.2016 № 719),

— матері, батьки, опікуни, які мають на утриманні 4 і більше дітей;

— особи, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин тощо);

— внутрішньо переміщені особи.

З  обласного бюджету виділяється адресна допомога на придбання житла для учасника АТО, члена сім’ї Героя Небесної Сотні, яка перераховується у вигляді субвенції районним і міським (міст обласного значення) бюджетам.

Обсяг співфінансування з обласного бюджету становить не більше 25 відсотків розрахункової вартості житла.

Обсяг співфінансування з місцевих бюджетів становить не менше 25 відсотків розрахункової вартості житла.

Розрахункова вартість житла визначається відповідно до соціальних нормативів, передбачених чиним законодавством, та граничної вартості (гривень) 1 кв. метра загальної площі житла для населеного пункту, в якому учасник АТО, член сім’ї Героя Небесної Сотні перебуває на обліку як особа, що потребує поліпшення житлових умов на день звернення.

Право на придбання житла на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету мають учасники АТО та члени сім’ї Героїв Небесної Сотні, місце проживання яких станом на 01.12.2017 року та на день подання заяви на
призначення адресної допомоги зареєстроване на території Львівської області та згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Відділ інформаційної діяльності Жовківської РДА