Головна АТО На Львівщині військову присягу склали декілька сотень захисників

На Львівщині військову присягу склали декілька сотень захисників

342
0

Військову присягу склали військовослужбовці стрілецького батальйону та стрілецької бригади з різних куточків Львівщини.

Сьогодні, 23 лютого, в області відбулись урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність українському народові.

«Складати присягу українського воїна – це величезна честь. Робити це під час повномасштабної війни – підтвердження великої сміливості, впевненості у своїх силах та віри у свою державу. В умовах війни величезне значення має озброєння, літаки й інша військова техніка. Але усе це має сенс лише якщо є воїни, які готові захищати найдорожче. Бо війни виграє не техніка, їх виграють люди. І нам випала доля перемогти poсiйcьких окупaнтів та назавжди позбутися ворога, який століттями нищив Україну. Дорогі воїни, дякую вам величезне за те, що ви в строю, дякую за відданість, сміливість, мужність, боротьбу, за те, що бороните рідний край, рідні домівки, українську мову, пісню та культуру. Переможемо»! – Звернувся до присутніх начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Військову присягу склали декілька сотень осіб – військовослужбовці стрілецького батальйону та стрілецької бригади. Усі вони з різних куточків Львівщини.

«Хочу сказати вам слова подяки. Ви – вже Герої, бо прийшли сьогодні в ЗСУ віддати свій військовий обов’язок. Ви не злякалися повісток, не переховувались, прийшли добровільно. Ми, своєю чергою, будемо робити все, що буде залежати від нас, щоб ви не мали ні в чому жодної потреби. Бажаю вам повернутись з перемогою у  такій ж кількості», – зазначив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

Нагадаємо, вчора декілька сотень випускників Національної академії сухопутних військ склали офіцерську присягу. Більше за посиланням.