Головна АТО Організували благодійний концерт у воєнному госпіталі м. Львова

Організували благодійний концерт у воєнному госпіталі м. Львова

225
0

Іде війна, наші сини, батьки гинуть за волю на сході України. В наш нелегкий час ми теж не можемо стояти осторонь, бути байдужими до людського горя й не підтримати наших вояків морально.

Не просто поспівчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а, відкинувши власні інтереси й проблеми, поспішати на допомогу іншим! З нашого боку — це допомога словом і піснею.

Не хлібом єдиним живе людина. Дуже важливо чути слово, пісню, музику, які дають нам душевні і внутрішні сили. В народі кажуть: Слово може вбити, а також і зцілити. Для цього зцілення ми приїхали у воєнний госпіталь із виступом.

Жовківський районний Народний дім за підтримки відділу освіти, в особі керівника Михайла Степановича Коваля, який надав нам транспорт, із вчителем ЗОШ № 2 Людмилою Жук організували благодійний концерт, який відбувся 17.06.2015 році у воєнному госпіталі м. Львова по  вул. Личаківській, 26.

Пацієнти госпіталю люб’язно зустріли нас. Нам надали для виступу літній сад, де розмістилися пацієнти.

Ведуча розпочала виступ із привітання пацієнтів, і потім полилася пісня. Фольклорний колектив «Вишиванка» Народного дому с. Лаврикова (керівник Марія Думич), виконав декілька задушевних пісень, які разом з колективом наспівували слухачі. Прозвучав авторський вірш Тетяни Гожельник. Була показана постановка за поемою Т. Г. Шевченка «Наймичка» самодіяльним аматорським драматичним колективом районного Народного дому (керівник Наталія Парамонова). Під час перегляду вистави на очах у глядачів бриніли сльози. Не один згадав домівку і свою маму. У виконанні солістки районного Народного дому Наталії Полоцької прозвучала пісня «Нашим героям»

На завершення концерту пацієнт госпіталю Руслан Пенський з м. Києва, воїн 24-го механізованого батальйону, виявив бажання прочитати свої вірші, які були написані на сході України. У віршах Руслан звертався до мами, дружини та своїх вояків-побратимів.

На прощання ми побажали присутнім міцного здоров’я, Божої ласки, швидкого одужання, душевного спокою і мирного неба. Прощання було теплим. Пацієнти дякували, обіймалися з виступаючими. Ми раді, що змогли докластись до добра в цьому світі. Я впевнена, що кожна добра справа записана у Небесного Отця.

Наталія ПАРАМОНОВА, методист районного Народного дому м. Жовкви.