Головна АТО Поліцейські Львівщини вшанували пам’ять свого товариша – загиблого Героя АТО Тараса Дороша

Поліцейські Львівщини вшанували пам’ять свого товариша – загиблого Героя АТО Тараса Дороша

331
0

Сьогодні, 14 січня, у селі Малехів відбулась поминальна служба за бійцем батальйону «Львів» – сержантом міліції Тарасом Дорошем, який шість років тому загинув від кулі ворожого снайпера на сході України.

На панахиді були присутні заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець, бойові побратими, рідні та близькі Героя.

Нагадаємо, у травні 2014 року Тарас Дорош один з перших добровільно вступив на службу у батальйон патрульної служби міліції спеціального призначення «Львів». Після навчання склав Присягу на вірність українському народові та у складі підрозділу був відряджений для несення служби у зону проведення АТО в Луганську область, де 14 січня 2015 року загинув від кулі ворожого снайпера під час виконання бойового завдання. Йому було 27 років.

Сержант міліції Дорош Тарас Русланович посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. У львівській СЗШ № 42, де навчався загиблий правоохоронець, йому встановлено меморіальну дошку.

Вічна шана Героям, полеглим за незалежність України! Пам’ять про них завжди житиме у наших серцях! Слава Україні!

Поліція Львівської області