Шістьох Захисників України відзначили державними нагородами посмертно.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагородили воїнів із Яворівського району.
Єгор Івахов родом із Лисичанська, проживав у Яворові. З 2015 року приймав участь у бойових діях. З 2022 року боронив Україну у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Брав участь у бойових діях на Луганському, Бахмутському та Донецькому напрямках. Загинув 30 травня 2025 року під час боїв на фронті. Йому був 31 рік.
Володимир Гій родом із селища Немирів. У лютому 2022 року став на захист країни до складу 24-ї окремої механізованої бригади. У квітні того ж року отримав поранення, однак продовжив службу. Загинув 12 травня 2025 року біля населеного пункту Ступочки Краматорського району Донецької області.
Степан Лесів народився у селі Ятвяги Мостиської громади. Був номером обслуги 2 мінометного взводу 1-ї мінометної батареї 3-го механізованого батальйону 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув 1 квітня 2025 року на Донеччині. Воїну було 50 років.
Віталій Годун житель міста Мостиська. Проходив службу у військовій частині А7104, кулеметник першої стрілецької роти. Загинув 23 листопада поблизу населеного пункту Михайлівка Курської області рф. Йому було 46 років.
Іван Басінський житель села Зелів. Обіймав посаду оператора протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А4945, 123-ї ОМБр. Загинув 14 травня 2024 року на Донецькому напрямку біля населеного пункту Старомайорське. Йому було 34 роки.
Також Комбатським хрестом посмертно нагородили Івана Стеня. Народився в селищі Шкло. Проходив службу на морському флоті в Миколаєві. З початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Виконував бойові завдання у Бахмуті, Часовому Яру, Покровську та інших гарячих точках. 7 вересня 2024 року отримав важкі поранення під час бойового завдання в районі населеного пункту Маринівка Донецької області. Після тривалого лікування помер 9 грудня 2024 року у лікарні в Києві. Йому було 45 років.
Вічна памʼять і слава Героям!
Яворівська районна державна адміністрація








