Головна АТО В Сполучених Штатах Америки збиратимуть кошти на ударні дрони для 103 бригади...

В Сполучених Штатах Америки збиратимуть кошти на ударні дрони для 103 бригади тероборони

155
0

Жителі одного з міст США родом з України організовують збір коштів на купівлю 10 безпілотних літальних апаратів ударного типу.

«103 бригада тероборони міцно тримає оборону завдяки сміливим людям, які залишили сім’ю, друзів та домівки заради захисту Батьківщини. У цій безпрецедентній і кровопролитній війні проти російського режиму 103 бригада втрачає багато людей, оскільки не має достатньо важкого озброєння. Всі вони хочуть жити і бачити, як ростуть їхні діти, але поки не можуть повернутися додому, тому що потрібно боротися за свободу України та демократію. На жаль, їм нічого не залишається, як звернутися за допомогою до друзів», – відзначила у своєму дописі ініціаторка збору коштів Євгенія Возняк (https://bit.ly/40zipXZ)

Бійці бригади розповідають, що завдяки таким дронам вони зможуть вражати ворожу техніку та будівлі, в яких розміщено склади та штаби.

«Наша бригада має достатню кількістю досвідчених операторів дронів, які можуть виконувати завдання з БПЛА будь-якої складності. А саме такий тип і модель дронів дозволять нам знаходити і знищувати техніку ворога і навіть будівлі складів чи штабів. Це серйозно збільшує наші можливості», – відзначають в 103 бригаді.