Головна Життя Дізнайся про свої професійні нахили в режимі он-лайн – інформує Жовківської районний...

Дізнайся про свої професійні нахили в режимі он-лайн – інформує Жовківської районний центр зайнятості

306
0

Особам, котрі тільки обирають фах або ж бажають його змінити, доцільно достеменно вивчити власні нахили, уподобання та інтереси. Допоможе їм у цьому «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри».

Це — одна із закладок офіційного інтернет-порталу Державної служби зайнятості.  Скориставшись нею, можна отримати послуги з профорієнтації, не виходячи з дому, зокрема безкоштовно пройти тестування для визначення професійної придатності до виконання того чи іншого виду робіт. Інновація зорієнтована як на учнівську молодь віком від 14 років, так і на доросле населення.

Пройти тестування можна двома шляхами: зареєструватися на інтернет-порталі або звернутися до фахівця з профорієнтації служби зайнятості. Cамостійна реєстрація здійснюється на сайті  http://myprofession.com.ua, після заповнення форми і підтвердження реєстрації клієнт отримає код доступу на власний e-mail для активації облікового запису на сайті.

Значно простіше скористатися допомогою посадовця служби зайнятості, котрий створить картку клієнта та згенерує унікальний код доступу, який потрібно внести за посиланням http://test.myprofession.com.ua. Переваги такої послуги полягають у тому, що консультант допоможе опрацювати отримані результати та сформує комплексний звіт з розширеними рекомендаціями щодо вибору навчального закладу або майбутнього місця роботи.

Тестування складається з трьох етапів: методика дослідження професійних інтересів і цінностей, методика дослідження IQ та інтелектуальних професійно значущих якостей та методика дослідження соціально-психологічних професійно-значущих чинників.

Щоб отримати якісні результати, доведеться добряче попрацювати. Часові затрати становлять майже дві години. Тести запускаються поступово за чергою, тому між їхнім проходженням можна зробити перерви для відпочинку. Завершуючи кожну методику, потрібно зберегти отриманий результат.

Відділ активної підтримки Жовківської районної філії

Львівського обласного центру зайнятості. Тел. 21-743