Головна Життя На Жовківщині протягом цього року придбано житло двом особам із числа дітей-сиріт

На Жовківщині протягом цього року придбано житло двом особам із числа дітей-сиріт

176
0

Право на власну оселю

На Жовківщині продовжується реалізація «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2016-2018 роки».

У межах реалізації цієї Програми упродовж цього року придбано житло двом особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і одній дитині-сироті. Минулого тижня перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, депутат Львівської обласної ради Андрій Дума, міський голова Дублян Василь Попович, начальник служби у справах дітей Жовківської РДА Віра Павлова привітали Романа Бартка, 2000 року народження, що є особою із числа дітей, позбавленого батьківського піклування, із одержанням квартири у с. Малих Підлісках та вручили ключі й право власності на нерухомість. О. Юрій провів обряд освячення нової домівки та поблагословив молодого мешканця квартири на довге та щасливе життя.

Помешкання складається з однієї житлової кімнати, кухні, ванної кімнати та коридору. Загальна площа становить 37,2 м2, житлова — 19,3 м2. Вартість квартири 455 000 гривень, з яких 216 000 гривень виділено з обласного бюджету, 139 000 — з районного та 100 000 грн. — з бюджету Дублянської міської ради.

Наш кореспондент