Головна Життя Покращення охорони держкордону у Жовківському районі

Покращення охорони держкордону у Жовківському районі

169
0

У селі Річках Жовківського району після модернізації запрацював відділ прикордонної служби «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону.
Із відкриттям прикордонників привітала та нагородила відзнаками керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. Привітала прикордонників та вручила цінний подарунок голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур.

До складу модернізованого відділу увійшли відділи прикордонної служби «Грушів» та «Салаші». Окрім цього, на базі відділу створили ще два відділи – типу В, які охороняють лише зелений кордон, та типу А, що здійснюють виключно пропускні операції пунктів пропуску.

«Відбувся чіткий розподіл між військовослужбовцями, які здійснюють пропускні операції в пункті пропуску типу А і типу В. Це люди, які лише охороняють зелений кордон. І є ще також тип Б — військовослужбовці, які здійснюють і пропускні операції, і охороняють зелений кордон. За рахунок цього збільшилась щільність охорони державного кордону», — розповів начальник відділення інспекторів прикордонної служби типу А «Рава-Руська» майор Юрій Барбіч.

У рамках урочистого заходу гості оглянули приміщення відділу прикордонної служби, а також подивилися на озброєння та техніку прикордонників.

Окрім того, присутнім була проведена екскурсія музеєм відділу прикордонної служби «Рава-Руська», на завершення якої почесні гості заходу залишили свої побажання у книзі відвідувачів. Зазначимо, що Львівський прикордонний загін охороняє державний кордон з Республікою Польщею на ділянці, протяжністю 219 кілометрів 500 метрів.

Наш кореспондент.