Головна Життя У медицині Жовківщини реалізуються мікропроекти

У медицині Жовківщини реалізуються мікропроекти

259
0

У сесійній залі Жовківської районної ради відбулась конференція на тему «Реформування та розвиток медицини у Жовківському районі».

У конференції взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, а також медичні працівники закладів охорони здоров’я району. Обговорювали актуальні питання, зокрема, «Сімейна медицина в умовах медичної реформи».

Ірина Микичак зазначила, що основна проблема сучасної медицини — невідповідність існуючої системи охорони здоров’я проблемам суспільства.

— Необхідно реформувати систему охорони здоров’я так, щоб були задоволені і медики, і пацієнти, — наголосила директор департаменту. — А для цього треба, насамперед, розмежувати функції медичної допомоги, створити госпітальні округи, тобто реорганізувати мережу закладів первинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги, змінити механізм фінансування галузі, запровадити систему управління якістю та зовнішнього контролю. Частину шляху реформування ми вже пройшли, і Львівщина посідає одне з місць у трійці лідерів щодо запровадження медичної реформи.

Надія Щур запропонувала присутнім перегляд презентації, де йшлося про досягнення у медичній сфері району, на яких наголосила не зупинятись, а
й надалі активно продовжити реалізацію мікропро-ектів. Ігор Шевців ознайомив колег із аналізом витрат у стаціо-нарі за результатами фінансування за 2017 рік.

На конференції обговорили організаційну структуру КНП ЖРР «Жовківська ЦРЛ», аналіз стану імунопрофілактики на Жовківщині за І півріччя 2018 року та оптимізацію мережі ЗОЗ у районі.

Уляна ГРИНЧУК

На світлині: під час виступу Надії Щур та Романа Горбаня