Головна Історія Львівщина вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

Львівщина вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

75
0

За три дні радянський режим зламав долі близько 200 тисяч кримських татар. Їх виселили з Криму. Майже половина – загинули.

Сьогодні, 18 травня, Львівщина, як і вся Україна, вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 79 років тому, звинувативши у неіснуючих злочинах, за три дні радянський режим зламав долі близько 200 тисяч кримських татар. Їх виселили з Криму. Майже половина – загинули.

«Сьогодні у Львівській області приспущені прапори, ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Правонаступниця радянського союзу держава-тepoристка pocія чинить злочини проти людяності не лише в Криму, а й на всій території України. Але Україна стоїть і вистоїть. А місце окупанта – на смітнику історії! Об’єднані не лише українці, а й представники багатьох інших національностей довкола нас. Дякую кримськотатарському народові, який разом з нами у цій боротьбі. Ми повернемо те, що нам належить. Усі кримські татари і всі українці повернуться додому. Вічна пам‘ять жертвам геноциду кримськотатарського народу. Вічна пам‘ять усім невинним жертвам paдянcького та paшиcтcького режимів», – наголосив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.